Марек загуби от Берое Марек загуби с 1:3 от Берое в контрола играна днес от 13:00 часа на стадион Бончук. Пред около 50-зрители и под непрестанен дъжд, двата тима полижиха старание, като след срещата наставника на гостите Петър Хубчев заяви, че е доволен от своите футболисти. От самото начало Берое започна по-активно и в 19-та минута Селим Киркар стреля, топката се отклони от футболист на Марек и влезе във вратата на Михайлов за 0:1. В края на полувремето дупничани осъществиха няколко добри атаки и в 43-та минута Павел Петров изравни. Минути по-късно в даденото добавено време, отново Селим Киркар отбеляза за 1:2. През второто полувреме бяха извършени редица смени, като крайния резултат фиксира Станислав Костов в 81-та минута. В състава на Марек поради контузии не играха Кръстовчев, Бибишков, Манолов, Лахчев, Гаров и Йорданов.