Германея разгроми Ботев Ихтиман с попадения на Чечев, Кралев и Васев Германея Сапарева баня постигна изключително важна победа в първенството на В-Югозападна футболна група. Днес момчетата на старши треньорът Борис Кръстев разгромиха Ботев Ихтиман с 4:0. Резултата откри в 17-та минута Димитър Чечев с фамозен гол от около 25 метра, като топката попадна в горният ляв ъгъл на вратата защитавана от Маринов. Три минути по-късно отново Димитър Чечев изпълни пряк свободен удар от около 30 метра, а намесата на вратаря бе неубедителна, което го принуди за втори път да извади топката от мрежата си. До края на полувремето гостите не създадоха много положения, като при този резултат завърши и първата част. След почивката отборът на Ботев започна по-активно с идея да върне едно попадение, но Величков и Балдаджийски нямаха късмет. В 59-та минута Чечев проби в наказателното поле подаде и Асен Васев бе точен за 3:0. В 89-та минута Боби Кралев оформи крайния резултат 4:0 след като се пребори за топката с вратаря на Ихтиман. Срещата бе ръководена от елитна съдийска бригада Николай Йорданов с помощници Веско Мишев и Димитър Добромиров, като тримата се справиха отлично. След мача старши треньорът Борис Кръстев изрази задоволството си от играта и резултата.IMG_2268 IMG_2267