Марек Сеграте изпусна да спечели точка като гост Футболистите на Марек Сеграте определено има за какво да съжаляват след последния си мач в италианската Секонда лига. Дупничани гостуваха на сборен тим подвизаващ се под името Аржентина и не успяха да стигнат до точката след като изпуснаха дузпа в самият край и мача завърши 3:2 за домакините. През първото полувреме резултата бе 1:1, като след почивката Марек поведе и всички очакваха втора поредна победа. Тогава обаче отборът на Марек Сеграте допусна обрат в резултата след две бързи попадения на Аржентина. В самият край бе отсъдена и дузпа в полза на българския тим, но тя не бе реализирана." Всички футболисти на Марек се раздадоха, но просто нямахме шанс", заявиха от тима след края на срещата.