Германея продължава да играе трудно срещу Миньор Пк Миньор Пк е на път да се превърне в един от изключително неудобните съперници на Германея. След като през есента в първенството на В- Югозападна футболна група миньорите победиха в Сапарева баня с 3:0, днес отново сториха това, но в контрола и при резултат 1:0. Спаринга бе шести от началото на зимната подготовка за Германея, като след него тима има 3 победи и 3 загуби. Двубоят днес се игра при отлични условия пред около 50-на фена на градския стадион в Сапарева баня. През първото полувреме гостите бяха по-активни и на няколко пъти сериозно застрашиха вратаря Евгени Спасов. Германея отговаряше с контратаки, но те бяха по-скоро епизодични. Резултата бе открит едва в 55-та минута с красив гол на Йорданов, който стреля от движение след отличен пас на Андреас Васев. В 77-та минута ветерана Тони Ефтимов пропусна дузпа за Миньор.